Skin by [cer] (cer@home.tula.net) Our community
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Vzorový dotazník pro uchazeče  (Read 2217 times)
Kapitán
Megapsáč
*


Posts: 641
Tequila se'lai!
WWW
« on: October 16, 2009, 09:16:00 PM »

Code:
[b]Jméno, příjmení a jejich ekvivalenty:[/b]

[img](odkaz na obrázek)[/img]

[b]Rasa:[/b]
[b]Pohlaví:[/b]
[b]Rok narození:[/b]
[b]Místo narození:[/b]

[b]Pozice, o kterou se ucházíte:[/b]
[b]Předchozí zaměstnání:[/b]
[b]Profesní předpoklady:[/b]
[b]Další dovednosti:[/b]
[b]Motivace pro práci u společnosti:[/b]

[b]Biotika:[/b]
[b]Implantáty:[/b]

[b]Vzhled:[/b]

[b]Psychologický profil:[/b]
[b]Záliby:[/b]

[b]Rodina:[/b]
[b]Záznamy v trestním rejstříku:[/b]
(nepřehlédněte scrollovací lištu vedle formuláře, ať vám něco nechybí)


V nepravděpodobném případě, že byste tady chtěli hrát, aniž bych s vámi o tom dříve mluvil jinými cestami, prosím tenhle formulář vyplňte a pošlete mi ho v soukromé zprávě, obratem vám pak silně pravděpodobně přijde pokyn "šup s tím do zaměstnanců a hurá do práce", případně výhrady rázu hnidopišského.

Náš příběh je momentálně chronologicky vzato zhruba měsíc po událostech první hry, takže své životopisy upravujte podle toho. Gethové už sice jsou veřejně známí, ale pořád se nepoužívají termální články a podobně.
Logged

Kapitán
Megapsáč
*


Posts: 641
Tequila se'lai!
WWW
« Reply #1 on: February 02, 2013, 07:42:27 PM »

Update!

Po několika profilech, které jsem měl tu čest číst, přidávám do charakterníku povinnou položku "Motivace", kam bude patřit alespoň stručný náznak toho, proč chce vaše postava pracovat u naší společnosti. Je záhodno, aby toto pole extra pečlivě vyplnili zejména ti, co mají postavy samotářské, rasistické, nebo jiným způsobem nespolečenské. Perunica Express je společnost, která, pokud jste si ještě nevšimli, silně propaguje mezirasovou spolupráci, altruismus a celkově prostě paragon hodnoty, takže u některých postav mi prostě nejde na rozum, proč by se k nám vůbec hlásily.

Již schválené postavy nováčků i starých mazáků prosím o doplnění této kolonky, většina z vás to stejně nějak opisovala v prvním příspěvku nebo jsme se o tom minimálně nějak bavili, takže to určitě nebude problém.

A protože se nám tu množí případy zabijáků a vrahounů s rejstříkem dlouhým jak moje noha, rád bych využil příležitosti a zdůraznil, že záznam v trestním rejstříku sice nemusí být na škodu, ale rozhodně není žádnou výhodou k přijetí.
Logged

Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Další pískoviště
MySql PHP XHTML CSS
MegaPolis theme by [cer]
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines